Hakkımızda

2012 yılında temelleri atılan Altar Grup çatısında; cep telefonu sigortası, yenileme merkezi, iç ve dış ticaret, tarım hayvancılık, yazılım ve danışmanlık olmak üzere 6 ayrı alanda faaliyet göstermekteyiz.

Altar Grup olarak, kurumsal stratejimiz faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübeyi genişletip, çevre ve topluma fayda sağlayacak çalışmalar yapmaktır. Bu doğrultuda, çok yönlü profesyonellerden oluşan ekibimiz ile ulusal ve uluslararası boyutlarda, kalite ve güvene dayalı hizmet anlayışı ile bulunduğumuz tüm sektörleri ileriye taşımak adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Elektronik cihazlar sektörünün önde gelen firmalarına vermiş olduğumuz sigorta hizmeti ile hasar tespiti ve tamir faaliyetlerini yürütmekteyiz. Bu kapsamda, günlük hayatın ihtiyaçlarından biri haline gelen akıllı telefon, tablet gibi cihazlar özelinde tüketicinin ihtiyaç ve taleplerini en iyi karşılayan onarım ve hizmet paketleri sunmaktayız. Tüm bu faaliyetleri yürütürken önceliğimiz yüksek kalitede ve hızlı hizmet vererek müşteri memnuniyetini sağlamak ve korumaktır.

Ticaret Bakanlığı onaylı yenileme merkezimiz Novo Mobil ile ikinci el cihazları hassasiyetle inceliyor ve gerekli tüm temizlik ve parça değişim işlemlerini gerçekleştirerek en iyi kalitede cihazları tekrar kullanıma sunuyoruz. Bu sürdürülebilir iş modeli sayesinde hem cihazların donanım kullanım ömürlerini uzatıyor hem de teknolojik atıkların azaltılmasına katkı sağlıyoruz.

Kurulduğumuz günden itibaren edindiğimiz uzmanlık ve bilgi birikimini her aşamada daha ileriye taşıma ve bu bilgileri de kullanarak yenilikçi projeler üretme odaklı olarak uzman ekibimiz ile durmadan çalışıyor, gelişiyor ve geliştiriyoruz. Bu süreçte, müşteri talepleri ve pazarın ihtiyaçlarını doğru bir şekilde analiz ederek, stratejik planlamamızı en iyi şekilde yapıyor ve süreçleri kontrollü bir şekilde yürütüyoruz. Süreç yönetimini en iyi ve yalın şekilde yapabilmek adına geliştirdiğimiz iş zekası yazılımı ile piyasaya hantal yönetim ve iş takibi süreçlerini kolaylaştıracak çözümler sunuyoruz.

Edindiğimiz tüm tecrübeler ışığında pazarında yer edinmek ve doğru adımları atabilmek adına talep eden şirketlere de tüm şeffaflığımız ile proje danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Ulusal pazarın ihtiyaçlarını analiz ettiğimizde ortaya çıkan tabloda Tarım ve Hayvancılık alanındaki teknolojik çalışma ve yatırımların başlangıç seviyesinde olduğu ve henüz toplumumuzda Tarım 4.0 bilincinin oturmadığını net bir şekilde görebiliyoruz. Bu bağlamda geliştirdiğimiz nesnelerin interneti tabanlı cihaz ve yazılım çözümlerimiz ile hem tarım üretiminde hem de hayvancılık bakımında doğru yöntem ve araçları sunarak verimliliği artıracak çalışmalarımız proje geliştirme ve test aşamasındadır.

Geliştirdiğimiz ve yürüttüğümüz tüm projeleri ulusal ve uluslararası ölçekte hizmet ve ürüne dönüştürerek büyümeye ve toplumsal ekonomiye katkı sağlamaya devam ediyoruz.