Yenileme Merkezi

İkinci el cihazları tümden yenileyip, fiyat odaklı ve yüksek performanslı yenilenmiş cep telefonlarını tekrar kullanıma sunuyoruz.

Ticaret Bakanlığı onayıyla Türkiye’deki sayılı yetkili yenileme merkezlerinden biriyiz. 2012’den beri süregelen cep telefonu sigorta ve tamir hizmetlerimizde edindiğimiz bilgi birikimi sayesinde pazarın eksik ve ihtiyaçlarını analiz ediyor; yazılım ve donanım performansı yüksek, kozmetik olarak en iyi durumda cihazları müşterilerimize hızlı ve kaliteli bir şekilde ulaştırmak adına çalışıyoruz. Yenileme merkezlerimizde buy back (geri satın alma), yazılım tanılama&silme, servis, satış ve garanti hizmetleri sunmaktayız.

Yenilenmiş cep telefonu ne demek ?

Kullanılmış cihazların öncelikle yazılım ve donanımlarının, kendini kanıtlamış lisanslı yazılımlar kullanılarak tanılanmasıyla hatalı ve sorunlu parçalarını tespit ediyoruz. Donanımındaki sorunları gidermek için orijinal ya da muadili yedek parçaları kullanarak tamamen yeniliyor; yazılımını da yine lisanslı bir yazılım çözümünü kullanarak tamamen siliyoruz. Gerektiği durumda kasa ve ekranı da değiştirerek cihazları kozmetik olarak da en iyi duruma getiriyoruz. Bu süreçlerden geçen ikinci el cihazlar görünüş ve performans olarak sıfır ürünlere en yakın kaliteye sahip ancak oldukça uygun fiyatlı olarak satışa çıkıyorlar.

Yenilenmiş cep telefonu alınır mı ?

Kullanılmış telefonlar yazılım ve donanımları tamamen yenilenmiş ve bakanlık onayıyla 1 yıl garantili olarak satışa çıkıyor. Garanti kapsamında, bir yıllık süreçte herhangi bir sorun yaşanması durumunda tam kapsamlı servis sunuluyor. Ayrıca telefonların yenilenme süreçlerinde yapılan tüm tanılama işlemler kayıt altına alınarak, cihazda hangi parçaların yenilendiği ya da yenilenmediğinin görülmesi de mümkün oluyor. Üstelik cihazların tamamen silinmiş olması ve IMEI numarasının satın alan adına kayıt ediliyor olması durumu da çalıntı olma ihtimallerini ortadan kaldıran, güvenilir bir yapı oluşturuyor.